Інші автори

НЕБЕЗПЕЧНІ ЗНАКИ!
КАТОЛИКУ, ЧИ ЗНАЄШ ЩО ТИ НОСИШ?

ПЕНТАГРАМ

Цей символ дає можливість прикликати злі духи. Це символ магії. Часто виступає із вписаною всередині головою козла, що означає сатану і є образливою алюзією до Ісуса Христа. В цьому знаку можуть також виступати і інші символи, наприклад «666», чи перевернутий хрест. Можуть тут бути і єврейські літери, що означають чотири стихії і людську душу, що виражають перемогу матерії над духом. Пентаграм може бути закритим, тобто оточений колом, або змією, яка поїдає свій власний хвіст.


 
ГОЛОВА КОЗЛА
Символ насміхання із жертви Ісуса Христа – Агнця Божого який був зложений за гріхи людського роду.ЦЕЛЬТІЙСЬКИЙ ХРЕСТ
Походить від язичницьких вірувань. Символізує міст до іншого світу, вищої енергії і знань.


ХРЕСТ НЕРОНА
В окультизмі означає падіння християнства. Язичницький знак чорної магії. В сатанізмі вживається до звершування чорних мес.

ПЕРСТЕНЬ АТЛАНТІВ
Один зі способів діяння зла, зневолення людини і відвернення від Ісуса Христа, єдиного Лікаря і Захисника людини.


МЕТЕЛИК
Метелик є власним символом сповідників „New Age”.

ХРЕСТ ІЗ КОКАРДОЮ
Символ погорди для стану дівоцтва. Символ можливості вибору партнера згідно власного уподобання.


ОДНОРІГ
Символ сексуальної свободи: любов лесбійська, гомосексуалізм, ітп.


ВСЕВИДЯЧЕ ОКО (UDJAT)
Символ який відноситься до Люцифера – короля пекла.

ПЕРЕПЛЕТЕНА СТРІЧКА
Символ поєднання із силами всесвіту, зв'язок тривалий, досконалий, непереривний і незаперечувальний.

АНАРХІЯ
Символ Анархічних організацій. В окультизмі символ хаосу.


YING-YANG
Означає рівновагу між силами добра і зла.САТАНІСТИЧНИЙ ХРЕСТ
Стародавній римський символ, який підважує християнську гідність і заперечує велич Бога.ЗЛОМАНЕ „S”
Означає «винищувача». Цей знак носили члени гітлерівських організацій смерті.


666
Знак бестії, сатани, антихриста.


ЗЛА РЕЛІГІЯ
„Bad religion”, або «Заборонено для християн».

"Усяке вдавання до чаклунства або чародійства, за допомогою яких намагаються заволодіти окультними силами, щоб поставити їх собі на службу й отримати надприродну владу над ближнім, - навіть щоб цим забезпечити його здоров'я, - вступає у важку суперечність із чеснотою релігійності. Ці практики засуджуються ще більше, коли вони супроводжуються наміром зашкодити іншому або коли йдеться про втручання демонів. Носіння амулетів також заслуговує осуду. Спіритизм часто містить у собі ворожбитські або чаклунські практики. Тому Церква нагадує вірним остерігатися їх. Звернення до медицини, названої народною, не узаконює ні викликання злих сил, ні використання легковірності іншої людини"  

Катехизм Католицької Церкви

3 коментарі:

 1. прошу відкликнутись на цю тему хто би хотів допомогти своїм ближнім
  +*
  дякую

  ВідповістиВидалити
 2. Те, що тут назване "хрест із кокардою" насправді називається crux ansata, або anh - грецькою. Цей єгипетський ієрогліф означає "життя". Коли християнство проникло в Єгипет, християни не могли обійти цей чудовий збіг стороною. Досі в коптійській церкві (як у православних коптів, так і в католицьких) цей хрест висить в церквах, монастирях, в домах вірних. Не в перший раз я чую, що недалекоглядні католики намагаються цей святий знак обізвати недозволеним. Тому я попросив знайому католичку, яка спілкується з одним коптом в Єгипті перепитати, чи справді копти в Єгипті почитають анх. І копт дуже здивувався, мовляв, звичайно, почитають.

  А друга справа, чому під назвою "пентаграмм" знаходиться виделкоподібний символ пацифістів? Пентаграмм - це п"ятиконечна зірка...

  ВідповістиВидалити
 3. Простите, если огорчу авторов этого блога, но данная публикация вопиюще безграмотна и способствует распространению диких суеверий. В частности, Единорог - это знак весьма распространённый среди скаутов, и означает он силу девственной чистоты и непорочности. Является частью герба многих скаутских организаций, например, Баварской ( о чём можете спросить своего польского собрата из Пассау о. Мирослава Лягавца OSPP). Симмвлами нью-айдж были выбраны радуга и все варианты зодиакального Водолея, бабочка, которая часто означает лёгкую жизнь, гедонизм, "карпе дием", к нью-айдж не имеет отношения... и т.д., жалко времени на пояснения. считаю, что духовный пастырь в интернет-масс-медиа должен быть аккуратнее и компетентнее, иначе легко сделать посмешищем и себя, и своих коллег. Рекомендую эту публикацию убрать. Niech będyie pochwalony Jezus Chrystós!

  ВідповістиВидалити